Dovolte, abych se Vám krátce představila.

S šitím jsem začala...uf, když mi bylo 14 let a dostala jsem první šicí stroj. Stroj byl původně pro mamku, ale chytla jsem se já. První modely ( ještě za "totalitního systému", kdy nebylo nic moc pěkného k sehnání) byli na mě a mé kamarádky. Velmi intenzivní období (taneční, diskotéky... musely jsme se líbit). Ovšem další velké šicí období přišlo s narozením mých dětí. Totalita sice už nebyla, ale přesto mě nabídka v obchodech ne vždy uspokojila. Začala jsem si své děti oblékat sama. Od bodýček po zimní kombinézy. Objevovala jsem nové a nové materiály a byla unešená, jaké jsou možnosti. To, jak byly mé děti strojené se okolí líbilo a přišel nápad moje našité výtvory nabídnout maminkám ve svém okolí. Ujalo se to. Našité oblečení bylo rychle prodáváno a později jsem z našitých oblečení přešla na šití na zakázku. Šití se tak rozrostlo, že z prvotní zábavy a potřeby mít na sobě i svých dětech kvalitní, pohodlné a pěkné oblečení, zkrátka koníček se stal mým zaměstnáním.Od šití jsem i na čas odběhla, zkusila jsem si práci v zákaznickém servisu, ve zcela jiném odvětví. Dostala jsem tu možnost a chtěla to zkusit. Naučila jsem se nové věci, především v administrativě, komunikovat se zákazníkem, upevnila si komunikaci v němčině, práce na počítači. Každopádně jsem si uvědomila, že mi možnost kreativity, vlastní tvorba, řešit výrobek od počátku vzniku (objednávky) až po předání ušitého výrobku spokojenému zákazníkovi chybí a k šití jsem se vrátila. Je v tom asi ještě něco jiného, co se nedá popsat.

S mým návratem vznikly tyto stránky. Měly by charakterizovat moji tvorbu a vše, co Vám mohu nabídnout. Pokud máte nějaké podněty, připomínky, budu za ně ráda. Pomůže mi to zlepšovat mé služby, tak aby vedly k Vaší spokojenosti.

Komunikovat spolu můžeme bez problému emailem, telefonicky nebo přes messenger! Můžeme se ale i potkat v mé šicí dílně. Obzvlášť pokud chcete si látku vybrat na živo a budeme spolu domlouvat střih a brát míry. Do mé dílny Vás pozvu i na zkoušku (pokud je třeba). Mám skvělé zázemí v rodinném domku, kde budeme mít klid na celý proces domluvy.

V posledních letech se se mnou můžete potkat osobně i na Jarmarcích, kde nabízím svoji volnou tvorbu. I zde ráda potkávám zákazníky a ty co mi fandí. Obvykle se vracím nabitá s novou chutí tvořit.


Šicí dílna, zde vyrábím a je to místo pro osobní setkání.

Takto se můžete se mnou potkat na jarmarku, převážně ve východních Čechách