Dovolte, abych se Vám krátce představila.

S šitím jsem začala...uf, když mi bylo 14 let a dostala jsem první šicí stroj. Stroj byl původně pro mamku, ale chytla jsem se já. První modely ( ještě za "totalitního systému", kdy nebylo nic moc pěkného k sehnání) byli na mě a mé kamarádky. Velmi intenzivní období (taneční, diskotéky... musely jsme se líbit). Ovšem další velké šicí období přišlo s narozením mých dětí. Totalita sice už nebyla, ale přesto mě nabídka v obchodech ne vždy uspokojila. Začala jsem si své děti oblékat sama. Od bodýček po zimní kombinézy. Objevovala jsem nové a nové materiály a byla unešená, jaké jsou možnosti. To, jak byly mé děti strojené se okolí líbilo a přišel nápad moje našité výtvory nabídnout maminkám ve svém okolí. Ujalo se to. Našité oblečení bylo rychle prodáváno a později jsem z našitých oblečení přešla na šití na zakázku. Šití se tak rozrostlo, že z prvotní zábavy a potřeby mít na sobě i svých dětech kvalitní, pohodlné a pěkné oblečení, zkrátka koníček se stal mým zaměstnáním.Od šití jsem i na čas odběhla, zkusila jsem si práci v zákaznickém servisu, ve zcela jiném odvětví. Dostala jsem tu možnost a chtěla to zkusit. Naučila jsem se nové věci, především v administrativě, komunikovat se zákazníkem, upevnila si komunikaci v němčině, práce na počítači. Každopádně jsem si uvědomila, že mi možnost kreativity, vlastní tvorba, řešit výrobek od počátku vzniku (objednávky) až po předání ušitého výrobku spokojenému zákazníkovi chybí a k šití jsem se vrátila. Je v tom asi ještě něco jiného, co se nedá popsat.

S mým návratem vznikly tyto stránky. Měly by charakterizovat moji tvorbu a vše, co Vám mohu nabídnout. Pokud máte nějaké podněty, připomínky, budu za ně ráda. Pomůže mi to zlepšovat mé služby, tak aby vedly k Vaší spokojenosti.

Co je výhodou?

Ušití oblečení na míru (dle rozměrů), materiál + vzor a barvu si vybíráte sami,
dle mé nabídky (vzorník) a konzultace se mnou. Pomůžu Vám s výběrem, navedu Vás na všechny dostupné možnosti. Mám letité zkušenosti s šitím na dálku.

Pokud nenajdete, co hledáte a tušíte, že byste u mě mohli najít: neváhejte mě kontaktovat!

Oblečení šiji ve své dílně na profesionálním šicím stroji. Materiál si kupuji a vybírám sama. Nakupuji u českých výrobců nebo prodejců. Šiji z kvalitních, moderních materiálů, které pravidelně doplňuji. Většinu materiálů skladem najdete ve vzorníku.

Ke každé zakázce přistupuji individuálně. Mým cílem je, aby se Vám výsledek líbil, dobře se nosil.
To je pro mě ta nejlepší odměna.

Těším se na Vás! Vaše Zdeňka